Новости охоты, рыбалки. Реклама 
Браконьєри не пройдуть    
2 жовтня 2009


   
Як в англійських детективах, закінчилася зустріч працівників державної лісової охорони з двома озброєними незнайомцями. Працівники Гірницького лісництва ДП «Ратнівське ЛМГ» – помічник лісничого Віталій Кіпень, єгер Олександр Октисюк, майстри лісу Богдан Дейнека та Володимир Октисюк – на водно-болотних мисливських угіддях поблизу озера Оріхово помітили двох полювальників. Здавалося б, нічого дивного, саме йде переліт качки, гарна погода – для полювання чи не найкращий час! Все ж працівники державної лісової охорони, в обов’язки яких входить контроль за дотриманням правил полювання, вирішили поцікавитись документами прибульців.

– На жаль, незнайомці на прохання природоохоронців пред’явити мисливські квитки та дозвіл на полювання в цих угіддях, – розповідає мисливствознавець ДП „Ратнівське ЛМГ” Микола Старушик, –  відреагували лайкою та категорично відмовились давати будь-які пояснення. Довелося скласти акт про вилучення мисливського знаряддя, разом із ним у Ратнівський районний відділ міліції були передані на зберігання і  рушниці.

   Ратнівські пінкертони виявилися не згірш славнозвісних героїв Конан Дойля – Шерлока Холмса і доктора Ватсона. Вони оперативно вирахували винуватців пригоди. Ними виявилися жителі Ковеля Руслан С. та Анатолій Т. Браконьєрів вже притягнуто до адміністративної відповідальності.

– Щонайкращих слів заслуговує розсудлива і рішуча позиція працівників державної лісової охорони, – каже директор ДП «Ратнівське ЛМГ» Віталій Адамук. – Саме завдяки їх пильності цього року ми попередили вже десятки подібних правопорушень.

   Начальник відділу мисливського господарства Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Руслан Люшук повідомив, що з часу відкриття мисливського сезону це вже 5-й випадок, коли лісова державна охорона вилучає зброю у полювальників.

Сергій Цюриць,

прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства

http://dklg.kmu.gov.ua/

Птицы
Природа утром
Охота на утку
Животные
Главная >> Архив новостей >> Браконьєри не пройдуть
ПОИСК ПО САЙТУ:

  Главная
  Литература
  Законы
  Оружие, снаряжение
  Охотничьи собаки
  Охотничьи животные
  Охота
  Рыбалка
  Грибы
  Кулинария
  Фото, видео
  Юмор
  Контакты


                                                                                              
сосновая ветка
березовые ветки
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
   Использование материалов сайта возможно при размещении активной ссылки
   ©2009 - 2023.   Охота, рыбалка, природа - Информационный портал
Рейтинг@Mail.ru
лес, природа