Природа утром
Украина:
01.08.2011 | 14:10 | Департамент информации и коммуникаций с общественностью Секретариата КМУ       
Начало нынешнего сезона охоты переносится.
Введение моратория на открытие охотничьего сезона вызвано сложной пожароопасной ситуацией, сложившейся из-за значительных температурных показателях воздуха.
Как известно, вчера произошел пожар в Никитском ботаническом саду в АР Крым, для тушения которого были привлечены значительные силы спасателей. Пожар, который, по предварительным данным, возник из-за неосторожного обращения с огнем, который быстро охватил большую площадь. Несколько часов подряд пожарные боролись со стихией, ведь пламя быстро распространялось через возгорание сухой травы. Локализовать огонь удалось, привлекая значительные силы подразделений МЧС.
Чтобы не допустить подобных чрезвычайных ситуаций, принято решение о переносе начала охотничьего сезона.


Урядовим розпорядженням відтерміновано відкриття сезону полювання    
02.08.2011 | 19:12 | Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ       
У зв'язку з високим рівнем пожежної небезпеки Уряд своїм розпорядженням заборонив відкриття сезону полювання у 2011 році на пернату дичину до прийняття окремого рішення Кабінету Міністрів. Відповідне розпорядження прийнято на засіданні Уряду 1 серпня.
Уряд також розпорядився, щоб профільні відомства, зокрема Державне агентство лісових ресурсів, Міністерство аграрної політики та продовольства, Міністерство екології та природних ресурсів, інші центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні та Севастопольська міська державні адміністрації вжили відповідних заходів із заборони відкриття полювання.   

Віктор Сівець: Перенесення початку полювання направлене на збереження лісів    версія для друку  
02.08.2011 | 17:20 | Прес-служба Державного агентства лісових ресурсів        
Другий рік поспіль Державне агентство лісових ресурсів ініціює перед Кабінетом Міністрів України питання щодо переносу дати відкриття мисливського сезону з початку серпня на початок вересня.
Як зазначив Голова Державного  агентства лісових ресурсів Віктор Сівець у оприлюдненій сьогодні заяві, така принципова позиція пов'язана з тим, що, в першу чергу,  в Україні спостерігається висока ймовірність виникнення лісових пожеж, а по-друге, полювання в Україні переважним чином відбувається в лісах, комунальної власності, в яких протипожежна охорона не організована належним чином. Доказом цього є офіційна статистика щодо кількості лісових пожеж, які сталися в Україні від початку року. Так, в лісах Держлісагенства загальна кількість випадків загорань становить 1155, в наслідок яких постраждало 317 га лісу. В лісах, що під порядковані іншим відомствам сталося 376 пожеж, але проща ураження значно більша і становить 355 га.
Щороку представниками Держлісагентства спільно з Міністерством надзвичайних ситуацій докладається максимум зусиль задля протидії та ліквідації загорань на території українських лісів.
Слід відмітити, що системна робота Держлісагентства, що направлена в першу чергу на унеможливлення виникнення лісових пожеж, а це і сучасне протипожежне обладнання, і відеоспостереження, і повітряне патрулювання, і прокладання мінералізованих смуг, і особистий контроль і нагляд кожного конкретного лісівника - вже принесли позитивний результат.
Так, у порівнянні з відповідним періодом минулого 2010 року, в поточному році сталося на 125 лісових пожеж менше. Крім того, зменшилася і площа ураження лісових масивів від загорань. Станом на 1 серпня 2010 року внаслідок виникнення пожежі постраждало 670 га, а  станом на 1 серпня 2011 року цей показник становить 317 га лісу.
На сьогодні головним завданням для Державного агентства лісових ресурсів України є унеможливлення виникнення та розповсюдження таких масштабних лісових пожеж, від яких наразі потерпає Росія. Адже у наших сусідів щодня виникає від 70 до 100 лісових пожеж.
"Зважаючи на вищевикладене прошу мисливців України із порозумінням віднестися до переносу початку полювання, адже це рішення направлене виключно на збереження та охорону лісових ресурсів і тваринного світу України", - сказав  Голова Державного  агентства лісових ресурсів Віктор Сівець.http://kp.ua/daily/062111/294610/
Сезон охоты открыт только на Житомирщине и в Киевской области
Валерия ЧЕПУРКО  - 06.08.2011
- У нас каждый день телефоны разрываются, - жалуется "КП" охотовед Все-украинского совета общества охотников и рыболовов Виталий Петренко. - Люди ругаются, спрашивают, что мы предпринимаем. А мы уже и в Кабинет министров письмо написали. Сейчас готовим обращение к президенту. Охотничий сезон отложили из-за пожаро-опасности, вызванной жарой. Но ведь сейчас же идут дожди!
Сегодня охотничий сезон должен был начаться в Житомирской, Закарпатской, Сумской, Харьковской, Хмельницкой и Черниговской областях. В остальных - с 13 августа. Пока же открыла сезон одна только Житомирская область - губернатор взял на себя личную ответственность. Когда номер готовился в печать, стало известно, что с 13 августа открывается охотничий сезон в Киевской области. По остальным пока решения нет.


  Новости охоты, рыбалки. Реклама 

  Главная
  Литература
  Законы
  Оружие, снаряжение
  Охотничьи собаки
  Охотничьи животные
  Охота
  Рыбалка
  Грибы
  Кулинария
  Фото, видео
  Юмор
  Контакты


                                                                                              
Животные
Птицы
Охота на утку
ПОИСК ПО САЙТУ:
Главная >> Приказ об открытии и проведении охоты 2011-2012 >> О начале нынешнего сезона охоты
сосновая ветка
березовые ветки
олени
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
   Использование материалов сайта возможно при размещении активной ссылки
   ©2009 - 2023.   Охота, рыбалка, природа - Информационный портал
Рейтинг@Mail.ru
лес, природа